Anasayfa

30 NİSAN - 01MAYIS 2016 TARİHLERİ ARASINDA SAAT.10:OO'DA FETHİYEDE YAPILACAK OLAN KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TENİS MÜSABAKALARI KURA ÇEKİMİNE KATILMAYAN OKLULLAR FİKSTÜRE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.KATILACAK OLAN OKULLARIN İSE HERHANGİ AKSİ BİR DURUMDA TARAFIMIZA BİLDİRMESİ GEREKMEKTEDİR.İLGİLİ OKULLARIN DİKKATİNEİ İLETİŞİM:OSMAN MUTLU OKUL SPORLARI FEDERSYON İL TEMSİLCİSİ TEL:0 535 397 81 89
28.04.2016
Okullar arası Yelken Küçükler Yıldızlar ve Gençler Mahalli İl Birinciliği Müsabakaları 05-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Bitez Bodrum'da yapılacaktır.Katılan okulların listeleri yayınlanmış olup, okullara başarılar diliyoruz...İletişim:Yelken İl Temsilcisi Esra GÜVEN 0549 396 01 26
27.04.2016
Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Okul Sporları Bisiklet Mahalli Müsabakaları saat 10:00'da Düğerek Yolunda yapılacaktır.Katılan okulların listesi yayınlanmıştır.Yarışmalara katılacak okullara başarılar diliyoruz.İletişim:0555 566 96 90 Mustafa ADAMCI Okul Sporları İl Tertip Komitesi
25.04.2016
30 Nisan-01 Mayıs 2016 tarihleri arasında Fethiye Tenis ve Dağcılık Kulübünde saat 10:30'da yapılacak olan Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Tenis Mahalli Müsabakalarına ait okulların katılım listeleri yayımlanmış olup; müsabakalara katılmayacak okulların muglaokulspor@hotmail.com adresine bildirmeleri gerekmektedir.Katılacak olan okullara başarılar dileriz.İletişim:Türkiye Okul Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Doç.Dr.Osman MUTLU: 0535 397 81 89
15.04.2016
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Spor Dairesi Başkanlığı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan, “Basketbol Gençler B (Kız ¬– Erkek) Yarı Final Müsabakaları” 24-27 Nisan 2016 tarihleri arasında Fethiye’de yapılacaktır.0543 340 10 82 ( Fethiye GHSİM Müd.: Harun Reşit YİĞİT) 0505 684 81 21 Basketbol İl Temsilcisi Ümit ÇOLAKOĞLU
14.04.2016
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan, “Küçükler (Kız – Erkek) Badminton Grup Birinciliği Müsabakaları” 19-21 Nisan 2016 tarihleri Ortaca’da yapılacaktır.iletişim:0505 274 92 62 (Ortaca GHSİM Müd.: Murat SÖZGEN) 0505 437 53 94 Badminton İl Temsilcisi Yrd.Doç.Dr. Ali AĞILÖNÜ
14.04.2016
Okul Sporları Yüzme Türkiye Birinciliği Yarışmaları 1. Gün Sonuçları ve Puanları yayınlanmıştır.
08.04.2016
Okullararası Bocce Küçükler Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği Müsabakaları 18-19 Nisan 2016 tarihlerinde, Teknik Toplantı saat 10:00, Müsabakalar ise 11:00 da Muğla Atatürk Stadında yapılacaktır. İlgili Okullarımızın dikkatine...
05.04.2016
14 Nisan 2016 tarihinde İzmir ilinde yapılacak olan Beden Eğitimi Öğretmenlerine yönelik seminerden dolayı Küçükler,Yıldızlar ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği Müsabakaları 15 Nisan 2016 tarihinde Menteşe Atatürk Stadyumunda saat 09.30'da yapılacaktır.
05.04.2016
14 Nisan 2016 tarihinde İzmir ilinde yapılacak olan Beden Eğitimi Öğretmenlerine yönelik seminerden dolayı Küçükler Masa Tenisi Müsabakaları 12-13 Nisan 2016 tarihleri arasında saat 09.30'da Menteşe Anadolu Lisesinde yapılacaktır.İletişim Tel:0 532 652 61 29 Behçet DUR-Masa Tenisi İl Temsilcisi
05.04.2016
 1  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam104
Toplam Ziyaret123080
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 16° 8°
Saat
e-Dergi
Takvim