ÖNEMLİ DUYURU

İlimizde düzenlenecek olan hokey ve oryantiring spor dalları ve halk oyunları yarışmalarına katılacak sporcu öğrencilerimizin lisans durumları hakkında;
HOKEY: 2012-2013 Eğitim öğretim yıllında herhangi bir branşta (tüm spor dalları) okul sporları lisansına sahip olan öğrenci sporcular hokey branşında oynayabileceklerdir. Okul sporlarında hiçbir lisansı olmayan öğrencilerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne gerekli evraklar ile başvurarak hokey lisans çıkaracak ve yarışmalarında oynayacaklardır.

ORYANTİRİNG: Okul sporlarında hiçbir lisansı olmayan öğrenciler gerekli evraklar ile başvurarak oryantiring  lisansı çıkaracak. Veya Ana Branşı Atletizm veya Satranç olan öğrenciler lisanslarına Oryantiring branşını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce ekleterek yarışmalara katılacaklardır.

HALK OYUNLARI: Okul sporlarında hiçbir lisansı olmayan öğrenciler gerekli evraklar ile başvurarak halk oyunları  lisansı çıkaracak. Veya Ana Branşı Atletizm veya Satranç olan öğrenciler lisanslarına halk oyunları branşını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce ekleterek yarışmalara katılacaklardır.

  
1391 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret306219
Hava Durumu
Saat
Takvim