Anasayfa

ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR KATEGORİSİNDE 4 MART 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK OLUP GENÇLER A VE GENÇLER B KATEGORİLERİ İSE DAHA SONRA YAPILACAKTIR.
25.02.2020
İLİMİZDE YAPILACAK OLAN GRUP, YARI FİNAL VE TÜRKİYE BİRİNCİLİKLERİNE İLİMİZDEN KATILACAK OKULLARIMIZIN VALİLİK ONAYLI İL DIŞI KAFİLE ONAYI ALMALARI VE TEKNİK TOPLANTILARA KATILMALARI ZORUNLUDUR.OKULLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.
24.02.2020
JUDO KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 03 MART 2020 SALI GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONU JUDO ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI 10.00-10.30 ARASINDA OLUP YARIŞMALAR 11:00'DE BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM JUDO İL TEMSİLCİSİ YAVUZ KARAHASANOĞLU 0505 712 26 32
24.02.2020
ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINA KATILACAK OKULLARIN YARIŞMA ESAME LİSTELERİNİ 02 MART 2020 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR emre.fenercioglu@gsb.gov.tr ADRESİNE TAKIM YA DA FERDİ OLARAK KATILACAKLARINI BELİRTEREK GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
24.02.2020
BOCCE KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TARİHLERİ HABERİN İÇERİĞİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
24.02.2020
BUGÜN HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE YAPILAMAYAN YELKEN İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI 28 ŞUBAT 2020 CUMA GÜNÜ SAAT 9:00 DA BODRUM BİTEZ'DE YAPILACAKTIR. OKULLARIMIZIN YARIŞLARA GELİRKEN LİSANS VE ESAME LİSTELERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR. DETAYLI BİLGİ İÇİN YELKEN İL TEMSİLCİSİ SERDAR KAYHAN TEL: 05326725034
21.02.2020
ARTİSTİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER-YILDIZLAR VE GENÇLER KATEGORİLERİ İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 20 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI SAATİ 10:00 OLUP YARIŞMALARA GELECEK OKULLARIN SPORCU LİSANSLARI İLE ESAME LİSTELERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
18.02.2020
MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 24-26 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASINDA ULA MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. FİKSTÜR ÇEKİMİ 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ SAAT:09:30'DA YAPILACAKTIR.
14.02.2020
YELKEN İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI 21 ŞUBAT 2020 CUMA GÜNÜ SAAT 12:00'DE BODRUM BİTEZ'DE YAPILACAKTIR. OKULLARIMIZIN YARIŞLARA GELİRKEN LİSANS VE ESAME LİSTELERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR. DETAYLI BİLGİ İÇİN YELKEN İL TEMSİLCİSİ SERDAR KAYHAN TEL: 05326725034
14.02.2020
SPOR TIRMANIŞI MİNİKLER A, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER A VE GENÇLER B KATEGORİLERİNDE DÜZENLENECEKTİR. 24 ŞUBAT 2020 TARİHİNDE FETHİYE ÇALIŞ PLAJI PLAJ SPORU TESİSLERİNDE YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI SAAT 10:00'DA BAŞLAYACAK OLUP YARIŞMALAR 10:30'DA BAŞLAYACAKTIR.
13.02.2020
 1  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam170
Toplam Ziyaret313847
Hava Durumu
Saat
Takvim