Anasayfa

27 ARALIK 2018 - 04 OCAK 2019 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN MENTEŞE VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR İLÇE ELEMESİ MÜSABAKALARI VOLEYBOL GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARIYLA DENK GELDİĞİ İÇİN İLÇE ELEMESİ MÜSABAKALARI MUĞLA ANADOLU LİSESİ SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. İLÇE ELEMESİ FİKSTÜRÜNDE BULUNAN MERKEZ İMKB ORTAOKULU MÜSABAKALARDAN ÇEKİLDİĞİ İÇİN FİKSTÜR 4 TAKIMA DÜŞMÜŞTÜR GRUPTAN 1 TAKIM İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA KATILACAKTIR.. GÜNCEL İLÇE ELEMESİ FİKSTÜRÜ DÜZELTİĞİNDE MATBU FORMLAR KISMINDAN YAYIMLANACAKTIR.
18.12.2018
VOLEYBOL GENÇLER A ERKEK VE KIZ İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ GÜNCELLENEREK LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
18.12.2018
VOLEYBOL GENÇLER A (ERKEK VE KIZ( İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜNDE İLİMİZDE YAPILACAK ANALİG VE BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI VE GENÇ A KIZ KATEGORİSİNDE MARMARİS GRUBUNDAN ÇIKAN ÖZEL ÇAĞDAŞ BİLİM ANADOLU LİSESİNİN İLÇE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN TARAFIMIZA BİLDİRİLMEDİĞİ BU NEDENLE FİKSTÜRE EKLENMEDİĞİ İÇİN TARİH VE SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPILIP GÜNCEL FİKSTÜR YAYIMLANACAKTIR.
17.12.2018
BASKETBOL YILDIZLAR(ERKEK-KIZ) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
17.12.2018
HENTBOL GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARININ MENTEŞE GRUBU VE FİNAL MÜSABAKALARI YATAĞAN SPOR SALONUNA ALINMIŞTIR.LİNLKTE GÜNCELLENEN FİKSTÜR YAYIMLANMIŞTIR.
17.12.2018
TAEKWONDO GENÇLER-YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 03.01.2019 PERŞEMBE GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.TARTILAR SAAT 08:30 BAŞLAYACAKTIR.İLETİŞİM TAEKWONDO İL TEMSEİLCİSİ UĞUR GÖKTAŞ 0555 580 87 03
17.12.2018
3-4 OCAK 2019 GENÇLER, 7-8 OCAK 2019 YILDIZLAR KATEGORİLERİ OLMAK ÜZERE MÜSABAKALAR ULA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SPOR SALONUN'NDA YAPILACAKTIR MÜSABAKALARIN BAŞLAMA SAATİ 11'00 DİR.
14.12.2018
VOLEYBOL GENÇLER A ERKEK VE KIZ İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
13.12.2018
KİCK BOKS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 27.12.2018 PERŞEMBE GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONUNDA(JUDO ANTRENMAN SALONUNDA) YAPILACAKTIR. TARTI 09-11:00 ARASINDA YAPILACAKTIR. İLETİŞİM KİCK BOKS İL TEMSİLCİSİ MEHMET SERHAT ÖZCAN 0553 183 95 64
13.12.2018
FUTBOL GENÇLER A ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ GRUP MÜSABAKALARINDA A GRUBU 1.Sİ BODRUM HİPER A.L, B GRUBU 1.Sİ FETHİYE GÖCEK SÜLEYMAN ŞATIR A.L, C GRUBU 1.Sİ FATHİYE FATİH A.L Sİ OLMUŞTUR.EN İYİ GRUP İKİNCİSİ OLMAYA MARMARİS NURETTİN GENÇ ALİ OĞLU A.L. Sİ HAK KAZANMIŞTIR.MÜSABAKALAR FİKSTÜRDEKİ TARİH VE SAATLERE GÖRE DEVAM EDECEKTİR.
12.12.2018
... 11 ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam163
Toplam Ziyaret289803
Hava Durumu
Saat
Takvim