Anasayfa

MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 24-26 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASINDA ULA MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. FİKSTÜR ÇEKİMİ 24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ SAAT:09:30'DA YAPILACAKTIR.
14.02.2020
YELKEN İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI 21 ŞUBAT 2020 CUMA GÜNÜ SAAT 12:00'DE BODRUM BİTEZ'DE YAPILACAKTIR. OKULLARIMIZIN YARIŞLARA GELİRKEN LİSANS VE ESAME LİSTELERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR. DETAYLI BİLGİ İÇİN YELKEN İL TEMSİLCİSİ SERDAR KAYHAN TEL: 05326725034
14.02.2020
SPOR TIRMANIŞI MİNİKLER A, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER A VE GENÇLER B KATEGORİLERİNDE DÜZENLENECEKTİR. 24 ŞUBAT 2020 TARİHİNDE FETHİYE ÇALIŞ PLAJI PLAJ SPORU TESİSLERİNDE YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI SAAT 10:00'DA BAŞLAYACAK OLUP YARIŞMALAR 10:30'DA BAŞLAYACAKTIR.
13.02.2020
HALK OYUNLARI YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINA KATILACAK OKULLARIMIZIN 21 ŞUBAT 2020 TARİHİNE KADAR KATILACAKLARI KATEGORİ VE SPORCU LİSTELERİNİ WORD ORTAMINDA HAZIRLAYIP emre.fenercioglu@gsb.gov.tr ADRESİNE MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.
13.02.2020
TENİS KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 17-21 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASINDA KIŞLA TENİS KORTUNDA YAPILACAKTIR.17 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 09:30 DA KIZ TAKIMLARININ KURA ÇEKİMİ YAPILIP MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR, 19 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 09:30 DA ERKEK TAKIMLARININ KURA ÇEKİMİ YAPILIP MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR. KIZLAR 17-18 ŞUBAT 2020 TARİHLERİNDE, ERKEKLER 19-21 ŞUBAT TARİHLERİNDE MÜSABAKALARI OYNAYACAKTIR.
12.02.2020
FUTBOL YILDIZLAR KIZ VE ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 21 ŞUBAT 2020- 03 MART 2020 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEKTİR. MÜSABAKA FİKSTÜRLERİ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
12.02.2020
SATRANÇ MİNİKLER A-MİNİKLER B- KÜÇÜKLER- YILDIZLAR-GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 18-20 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. HABER LİNKİNDE BULUNAN DOSYALARDAN MÜSABAKALAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
10.02.2020
MENTEŞE FUTSAL YILDIZLAR KIZ İLÇE ELEMESİ FİKSTÜRÜ TARİHLERİNDE DÜZENLEME YAPILMIŞTIR. GÜNCEL FİKSTÜR HABERİN LİNKİNDE PAYLAŞILMIŞTIR.
06.02.2020
YÜZME GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI START LİSTESİ VE GİRİŞ KONTROL LİSTESİ HABERİN LİNKİNDE PAYLAŞILMIŞTIR.
05.02.2020
ARTİSTİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER-YILDIZLAR VE GENÇLER KATEGORİLERİ İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 20-21 ŞUBAT 2020 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR. YARIŞMALARA KATILACAK OKULLARIMIZIN SPORCU LİSTELERİNİ WORD HALİNDE HAZIRLAYIP 14 ŞUBAT 2020 TARİHİNE KADAR emre.fenercioglu@gsb.gov.tr ADRESİNE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR. YARIŞMALAR MENTEŞE SPOR SALONUNDA YAPILACAK OLUP, TEKNİK TOPLANTI SAATİ 10:00'DUR. MİNİKLER A VE MİNİKLER B KATEGORİSİNDEKİ YARIŞMALAR İLERİ BİR TARİHTE DÜZENLENECEK OLUP GEREKLİ DUYURULAR YAPILACAKTIR.
05.02.2020
 3  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret322898
Hava Durumu
Saat
Takvim