Anasayfa

Bocce Federasyonunun talebi üzerine Spor Genel Müdürlüğümüzden İl Müdürülüğümüze 22.03.2018 tarihinde gelen yazı gereği Bocce Gençler Mahalli Sonuç Bildirim tarihi 26 Mart olarak değiştirilmiştir. Bu nedenle Gençler İl Birinciliği 26 Mart Pazartesi günü Muğla Atatürk Stadyumunda yapılacaktır.Teknik toplantı 10:00' da yapılacaktır.(Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği tarihlerinde değişiklik yapılmamıştır ve daha önce yayınlanan tarih ve yerlerde yapılacaktır. Bocce Gençler Grup tarihleri 31.03.2018-01.04.2018 Türkiye Birinciliği tarihi 07-08.04.2018 olarak değiştirilmiştir.
22.03.2018
02-03 NİSAN 2018 TARİHLERİNDE YILDIZ KIZLAR,04-05 NİSAN 2018 TARİHLERİNDE YILDIZ ERKEKLER MÜSABAKALARI KIŞLA TENİS KORTUNDA OYNANACAKTIR. MÜSABAKALARIN FİKSTÜR ÇEKİMİ SAAT 09:00 'DA BAŞLAYACAKTIR.
20.03.2018
KÜÇÜK KIZLAR MÜSABAKALARI 05 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ KÜÇÜK ERKEKLER MÜSABAKALARI 06 NİSAN CUMA GÜNÜ FETHİYE ELDİREK SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKALAR SAAT 09:30'DA BAŞLAYACAKTIR.İLETİŞİM ABDULLAH KÖSE 0 543 961 11 93
19.03.2018
BOCCE KÜÇÜKLER-YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
16.03.2018
DART YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 2-3 NİSAN TARİHLERİNDE GENÇLER A VE 4-5 NİSAN TARİHLERİNDE YILDIZLAR MÜSABAKALARI OLARAK ULA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI 10:30'DA YAPILACAKTIR.
16.03.2018
ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 22.03.2018 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAKTIR. OKULLARIMIZ SAAT 12'00'DE MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ BESYO ÖNÜNDE TOPLANACAKLARDIR.İLETİŞİM MUHAMMED SAY 0 505 666 50 55
12.03.2018
ATLETİZM KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 20-21 MART 2018 TARİHLERİNE MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ ATLETİZM PİSTİNDE YAPILACAKTIR. YARIŞMA PROGRAMI VE DETAYLI BİLGİ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR. İLETİŞİM ABDULLAH ŞİNOFOROĞLU 0 533 451 11 30
09.03.2018
MASA TENİSİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 13.03.2018 SALI GÜNÜ GRUP MÜSABAKALARI,15.03.2018 PERŞEMBE GÜNÜ FİNAL MAÇLARI OLARAK MENTEŞE SPOR SALONU ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKALARIN KURA ÇEKİMİ EN GEÇ SAAT 09:30 BAŞLAYACAKTIR.
07.03.2018
FUTBOL YILDIZ ERKEK ÇEYREK FİNAL GRUPLARI LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
01.03.2018
VOLEYBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ FİNAL GRUBU FİKSTÜRÜ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
28.02.2018
 3  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret237122
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 5°
Saat
Takvim