Anasayfa

STEP AEROBİK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 14 ŞUBAT 2020 CUMA GÜNÜ SAAT 11:00'DA MENTEŞE SPOR SALONU CİMNASTİK ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR.
05.02.2020
ESKRİM KÜÇÜKLER YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 10-11 OCAK 2020 TARİHLERİNDE FETHİYE ELDİREK SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. MÜSABAKALAR ÖNCESİNDE SAAT 09:30'DA YOKLAMA VE LİSANS KONTROLÜ YAPILACAKTIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM ESKRİM İL TEMSİLCİSİ ÜMİT AY TEL: 05075784750
04.02.2020
BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ VE ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GÜNCEL FİKSTÜRÜ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
04.02.2020
BİLEK GÜREŞİ (YILDIZLAR-GENÇLER B VE GENÇLER A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 11 ŞUBAT 2020 SALI GÜNÜ SAAT 10:00'DA MENTEŞE SPOR SALONU ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR.
04.02.2020
BASKETBOL KÜÇÜKLER KIZ VE ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
03.02.2020
BİLEK GÜREŞİ (YILDIZLAR-GENÇLER B VE GENÇLER A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 11 ŞUBAT 2020 SALI GÜNÜ SAAT:10:00'DA ATATÜRK SPOR SALONU'NDA YAPILACAKTIR.
03.02.2020
FUTBOL KÜÇÜKLER ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI FİKSTÜRÜ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
03.02.2020
MÜSABAKALARIN PLANLAMASI YAPILMASI AMACIYLA TENİS KÜÇÜKLER ERKEK VE KIZ KATEGORİSİNDE BAŞVURU YAPAN OKULLARIMIZIN 10 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR SPORCU LİSTELERİNİ WORD ORTAMINDA HAZIRLAYIP emre.fenercioglu@gsb.gov.tr ADRESİNE MAİL GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.BAŞVURU YAPAN ANCAK KATILAMAYACAK OKULLARIN KATILAMAYACAKLARI İLE İLGİLİ MAZERETLERİNİ İÇEREN DİLEKÇELERİNİ YİNE AYNI TARİHE KADAR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.
31.01.2020
FUTSAL GENÇLER A KIZ VE ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YARI FİNAL VE FİNAL TARİHLERİ 4-5 ŞUBAT 2020 OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR. OKULLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.
29.01.2020
BADMİNTON YILDIZLAR KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 5-7 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASINDA VE BADMİNTON YILDIZLAR ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 11-13 ŞUBAT 2020 TARİHLERİ ARASINDA ULA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. FİKSTÜR ÇEKİMLERİ KIZLAR İÇİN 5 ŞUBAT 2020 SAAT 09:30'DA, ERKEKLER İÇİN 11 ŞUBAT 2020 SAAT 09:30'DA YAPILACAK OLUP YARIŞMA BİLGİLERİ HABERİN İÇERİĞİNDE BULUNMAKTADIR. İLETİŞİM BADMİNTON İL TEMSİLCİSİ ALİ AĞILÖNÜ 0 505 437 53 94
27.01.2020
 4  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret322898
Hava Durumu
Saat
Takvim