Anasayfa

YÜZME YILDIZLAR VE MİNİKLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 27-28 MART 2019 TARİHLERİNDE MENTEŞE YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR.HABER LİNKİNDE PAYLAŞILAN FORMUN DOLDURULARAK 22.03.2019 MESAİ BİTİMİNE KADAR muglayuzme@gmail.com ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.TALİMAT VE YARIŞMA PROGRAMI LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR. İLETİŞİM: MENTEŞE YÜZME HAVUZ AMİRİ MEMMET YAVUZASLAN 0507 29
12.03.2019
BADMİNTON YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 26-27 MART 2019, BADMİNTON YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 28-29 MART 2019 TARİHLERİNDE ULA SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SPOR SALONUNDA YAPILACAK OLUP KURALAR SAAT 09:30'DA ÇEKİLECEKTİR.İLETİŞİM BADMİNTON İL TEMSİLCİSİ ALİ AĞILÖNÜ 0505 437 53 94
12.03.2019
BİSİKLET KÜÇÜKLER- YILDIZLAR-GENÇLER B-GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 19.03.2019 TARİHİNDE SAAT 10:00'DA DÜĞEREK ÖRNEK SÜRÜCÜ KURSU ÖNÜNDEN BAŞLAYACAKTIR.İLETİŞİM BİSİKLET ANTRENÖRÜ MEHMET BİLGEÇ 0542 783 50 14
11.03.2019
ATLETİZM YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 21-22.03.2019 TARİHLERİNDE MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ ATLETİZM PİSTİNDE YAPILACAKTIR.YARIŞMA PROGRAMI LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.İLETİŞİM ABDULLAH ŞİNOFOROĞLU 0533 451 11 30
11.03.2019
BOKS GENÇLER A -B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 20 MART 219 ÇARŞAMBA GÜNÜ MUĞLA ATATÜRK STADYUMU BOKS ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI SAATİ 11:00 OLUP MÜSABAKALAR 13:30 DA BAŞLAYACAKTIR.İLETİŞİM BOKS İL TEMSİLCİSİ YUSUF IŞIK 0 505 854 53 71
06.03.2019
KÜÇÜKLER VE YILDIZ KIZLAR KATEGORİLERİNDE BODRUM ŞEHİT TÜRKMEN ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULU MÜSABAKALARDAN ÇEKİLMİŞTİR. GÜNCELLENEN FİKSTÜR LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
05.03.2019
ÖZEL SPORCULAR- İŞİTME ENGELLİLER-BEDENSEL ENGELLİLER BRANŞLARINDA BAŞVURU YAPAN OKULLARIMIZIN SPORCULARININ AD SOYAD TC KİMLİK NO BRANŞ VE KATEGORİLERİNİ İÇEREN WORD ORTAMINDA HAZIRLANMIŞ MAİLLERİ 08.03.2019 TARİHİNE KADAR muglaokulspor@hotmail.com ADRESİNE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.
04.03.2019
ESKRİM KÜÇÜKLER YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 22.03.219 CUMA GÜNÜ BEŞKAZA(ELDİREK) SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.YARIŞMALARIN BAŞLAMA SAATİ 09:00 DUR.İLETİŞİM ESKRİM ANTRENÖRÜ ABDULLAH KÖSE 0543 961 11 93
04.03.2019
TENİS YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 04-07 MART 2019 TARİHLERİ ARASINDA KIŞLA TENİS KORTUNDA YAPILACAKTIR. 04 MART 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 09:30 DA ERKEK VE KIZ TAKIMLARININ KURA ÇEKİMİ YAPILACAK OLUP, ERKEK TAKIMLARININ MÜSABAKALARI BAŞLAYACAKTIR, KIZ TAKIMLARININ ÖĞRETMENLERİNİN KURA ÇEKİMİNDE BULUNMALARI YALNIZ KIZ TAKIMLARININ MÜSABAKALARI SALI GÜNÜ BAŞLAYACAĞI İÇİN TAKIMLARINI PAZARTESİ GÜNÜ GETİRMELERİNE GEREK YOKTUR.
28.02.2019
SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 04-06.03.2019 TARİHLERİ ARASINDA YATAĞAN SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. İLETİŞİM İL TEMSİLCİSİ AHMET MURAT YENİCE 0505 312 3400
26.02.2019
 5  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret276831
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Saat
Takvim