Anasayfa

YÜZME GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 6-7 ŞUBAT 2020 TARİHLERİNDE MENTEŞE KAPALI YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR. HABER LİNKİNDE PAYLAŞILAN FORMUN DOLDURULARAK 4 ŞUBAT 2020 GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR muglayuzme@gmail.com ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. TALİMAT VE YARIŞMA PROGRAMI LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR. İLETİŞİM: MENTEŞE KAPALI YÜZME HAVUZ AMİRİ MEHMET YAVUZASLAN 0507 294 19 89 ESAME OLUŞTURMAYAN OKULLARIN DERECELERİ SPOR BİLGİ SİSTEMİNE GİRİLEMEYECEKTİR ÖNEMLE DUYURULUR.
27.01.2020
DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN DİKKATİNE! GRUP, YARI FİNAL VE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE KATILACAK OKULLARIMIZIN İL DIŞI KAFİLE ONAYLARINI SPOR BİLGİ SİSTEMİ SAYFASINDAKİ SİSTEMSEL HATADAN DOLAYI DAHA ÖNCEKİ GİBİ www.muglaokulsporlari.org SAYFASINDAN ALMALARI GEREKMEKTEDİR. İL DIŞI KAFİLE ONAYLARI YENİ DÜZENLEMEYLE BİRLİKTE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YERİNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI TARAFINDAN İMZALATILACAK OLUP İMZALATILAN ONAYLAR OKUL SPORLARI BİRİMİNE GETİRİLİRKEN ESAME LİSTESİNİN BİR ÖRNEĞİNİN DE GETİRİLMESİ ZORUNLUDUR.
17.01.2020
FUTBOL GENÇLER A KIZ VE ERKEK MÜSABAKALARINDA YARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI ORTAKÖY STADI YERİNE KÖTEKLİ SUNİ ÇİM YÜZEYLİ FUTBOL SAHASINA ALINMIŞTIR. TAKIMLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.
13.01.2020
RAFTİNG GRUP YARIŞMALARI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU! 2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI RAFTİNG SPOR DALI GRUP YARIŞMA AÇIKLAMALARI Önemli Not: İller mahalli yarışma düzenlemeyecektir. Grup yarışmalarına katılacak okul takımlarının katılım taahhütlerini Spor Bilgi Sistemi üzerinden kategorilere göre belirlenerek ilan edilen sonuç bildirim tarihlerine 07 ŞUBAT 2020 kadar sisteme girmeleri gerekmektedir. Mavi renkle boyanmış illerimiz Bingöl, Gri renkle boyanmış illerimiz ise Muğla (Dalaman) Grup Merkezinde yarışmalara katılacaktır. Yarışmalara katılmak için taahhütte bulunan okullarımızın sistem üzerinde oluşturulan Bingöl ve Muğla (Dalaman) Grup Merkezleri üzerinden alınmış esame listelerini sonuç bildirim tarihine kadar düzenlemeleri zorunludur. Yukarıda belirtilen şartları yerine getirmeyen okullar grup yarışmalarına katılamazlar. Okul takımlarının başvuru sayılarına göre Genel Müdürlük yarışmanın statüsünde değişiklik yapabilir.
09.01.2020
HENTBOL YILDIZ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ ÇEKİLEN TAKIMLAR NEDENİYLE GÜNCELLENEREK HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR. MÜSABAKALARA KATILACAK TAKIMLARIMIZIN DİKKATİNE!!!
08.01.2020
FUTSAL GENÇLER A ERKEK FİNAL GRUBU FİKSTÜRÜ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
07.01.2020
BASKETBOL GENÇLER A ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜNDE YARI FİNAL MAÇLARI GÜNCELLENEREK YAYIMLANMIŞTIR
03.01.2020
FUTBOL GENÇLER A KIZLAR MÜSABAKALARINDA ÇEKİLEN TAKIMLARIN OLMASI SEBEBİYLE, FUTBOL GENÇLER A ERKEK MÜSABAKALARINDA İSE KIZ TAKIMLARININ ÇEKİLMESİNDEN DOLAYI TARİH VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞ OLUP GÜNCEL FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
02.01.2020
HENTBOL GENÇ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
30.12.2019
FUTBOL GENÇ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
30.12.2019
 5  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret322909
Hava Durumu
Saat
Takvim