Anasayfa

JUDO KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ 06 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE SALI GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONU JUDO ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR.TARTI SAAT:10:30'DA MÜSABAKALAR 11:00'DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM JUDO İL TEMSİLCİSİ YAVUZ KARAHASANOĞLU 0505 712 2632
23.01.2018
2017 - 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN YÜZME MİNİKLER VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 06 - 07 ŞUBAT 2018 TARİHLERİNDE MUĞLA KAPALI YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKA PROGRAMI VE BAŞVURU FORMU YAZI LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR. FORMUN SON GÖNDERİLME TARİHİ 05 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ GÜNÜDÜR. İLETİŞİM YÜZME HAVUZU AMİRİ MEHMET YAVUZASLAN TEL: 0507 294 19 89 YÜZME FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ AYŞE VURAL TEL: 0533 048 31 07
22.01.2018
OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ BAŞVURU FORMLARI VE YARIŞMA TALİMATI LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.OKUL SPORLARI BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİNDEN BAŞVURAN OKULLARIMIZ AYRICA BU FORMU DOLDURUP GÖNDERECEKLERİ SON TARİH 19 OCAK 2017 CUMA GÜNÜDÜR.İLETİŞİM SATRANÇ İL TEMSİLCİSİ AHMET MURAT YENİCE 0 505 312 34 00
19.01.2018
BASKETBOL KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ GÜNCELLENEREK LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
17.01.2018
JUDO KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ 09 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE CUMA GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONU JUDO ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR.TARTI SAAT:10:00'DA MÜSABAKALAR 11:00'DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM JUDO İL TEMSİLCİSİ YAVUZ KARAHASANOĞLU 0505 712 2632
15.01.2018
RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI (MİNİKLER B,MİNİKLER A,KÜÇÜKLER,YILDIZLAR VE ,GENÇLER A) KATEGORİLERİNDE 18.01.2018 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 11.30 DA MENTEŞE SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. MİNİKLER B KATEGORİSİNDE DERECE ALAN SPORCULAR İL DIŞI YARIŞMALARINA GİTMEYECEKLERDİR.
12.01.2018
ARTİSTİK CİMNASTİK YARIŞMALARI İÇİN OKUL SPORLARI BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİNDEN BAŞVURU YAPAN OKULLARIMIZIN 19.01.2018 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR YARIŞMAYA KATILACAK SPORCULARININ "OKUL ADI, TC KİMLİK NO ,ADI SOYADI, DOĞUM TARİHİ, KATEGORİLERİNİ VE TAKIM/FERDİ LİSTELERİNİ" muglaokulspor@hotmail.com MAİL ADRESİNE WORD OLARAK GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.LİSTEYİ GÖNDERMEYEN OKULLARIN SPORCULARI YARIŞMAYA KATILAMAYACAKLARDIR. ARTİSTİK CİMNASTİK YARIŞMALARI 12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONUN DA (MİNİKLER A, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A KATEGORİLERİNDE) YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI YARIŞMA GÜNÜ SABAH SAAT 09.30 DA YAPILACAK YARIŞMA SAAT 10.00 DA BAŞLAYACAKTIR.
02.01.2018
FUTBOL GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
27.12.2017
BASKETBOL GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
27.12.2017
OKUL SPORLARI FAALİYETLERİMİZİN YOĞUNLUĞU NEDENİYLE SİTEMİZDEN YAPILAN DUYURULARIN BAZILARI 2. ve 3. SAYFADA KALMAKTADIR.MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN İÇİN DUYURULARIMIZI TAKİP EDERKEN 2. SAYFAYA DÜŞEN DUYURULARI KONTROL ETMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
26.12.2017
 6  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237135
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 5°
Saat
Takvim