Anasayfa

HENTBOL KÜÇÜKLER ERKEK VE KIZ İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
05.12.2019
KİCK BOKS KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER A VE GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 20 ARALIK 2019 CUMA GÜNÜ ATATÜRK SPOR SALONU KİCK BOKS SALONUNDA YAPILACAKTIR. 09.00-11.00 ARASI TARTI YAPILACAK OLUP 13.00'DA MÜSABAKALAR BAŞLAYACAKTIR.
05.12.2019
BASKETBOL GENÇLER B KATEGORİSİNDE KURA ÇEKİMİ 9 ARALIK 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 13.30'DA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ OKUL SPORLARI BİRİMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
03.12.2019
İLÇE ELEMESİ FİKSTÜRLERİNE SİTEMİZİN MATBU FORMLAR VE DOSYALAR KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
02.12.2019
JUDO YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 11 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONU JUDO ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI 11.00-11.30 ARASINDA YAPILACAKTIR. İLETİŞİM JUDO İL TEMSİLCİSİ YAVUZ KARAHASANOĞLU 0505 712 26 32
02.12.2019
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZİN DİKKATİNE; YARIŞMALARA KATILACAK OKULLARIMIZ YARIŞMALARA GELMEDEN ÖNCE SPOR BİLGİ SİSTEMİ OKUL SPORLARI MODÜLÜNDEN ESAME LİSTELERİNİ ALMAK ZORUNDADIR. EĞER ESAME LİSTELERİ ALINMAZSA YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN TAKIMLARIMIZIN VE FERDİ SPORCULARIMIZIN DERECELERİ SİSTEME GİRİLEMEYECEKTİR. BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZİN BU HUSUSTA DİKKATLİ OLMALARINI RİCA EDERİZ.
27.11.2019
MASA TENİSİ GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 9-11 ARALIK 2019 TARİHLERİ ARASINDA MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜR ÇEKİMİ 9 ARALIK 2019 PAZARTESİ SAAT:09:30'DA YAPILACAKTIR.
27.11.2019
KROS YILDIZLAR, GENÇLER A VE GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 4 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ ÖRNEK SÜRÜCÜ KURSU YANINDAKİ KROS PİSTİNDE YAPILACAKTIR. YARIŞMALAR SAAT 10.30'DA BAŞLAYACAKTIR. https://docs.google.com/forms/d/1LhYh3ro72w8Cuqv8Ri8xFiiGSKz_n8nS1QKPM-1GDPk/edit?usp=redirect_edit_quantum https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HCxpc3wjPYu3qrRbGAn81z72l_s6UWcBK90KtCJoon4/edit#gid=723061608 LİNKTE BULUNAN MÜSABAKA KAYIT FORMU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNÜNE KADAR DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR.
25.11.2019
GÜREŞ GREKO-ROMEN STİL MÜSABAKALARI 5-6 ARALIK 2019 TARİHLERİNDE MİLAS SPOR SALONUNDA, SERBEST STİL MÜSABAKALARI 9-10 ARALIK 2019 TARİHLERİNDE KÖYCEĞİZ SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI 09:30-10.00 DA OLUP MÜSABAKALAR 11:00 DE BAŞLAYACAKTIR. GÜREŞ İL TEMSİLCİSİ ALİ DÖNMEZ İLETİŞİM TEL NO: 0533 735 66 16
25.11.2019
BOKS GENÇLER A - GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 29 KASIM 2019 CUMA GÜNÜ MUĞLA ATATÜRK STADYUMU BOKS ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI SAATİ 11:00 OLUP MÜSABAKALAR 13:30'DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM BOKS İL TEMSİLCİSİ YUSUF IŞIK 0 505 854 53 71
19.11.2019
 7  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam217
Toplam Ziyaret313894
Hava Durumu
Saat
Takvim