Anasayfa

TENİS YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 04-07 MART 2019 TARİHLERİ ARASINDA KIŞLA TENİS KORTUNDA YAPILACAKTIR. 04 MART 2019 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 09:30 DA ERKEK VE KIZ TAKIMLARININ KURA ÇEKİMİ YAPILACAK OLUP, ERKEK TAKIMLARININ MÜSABAKALARI BAŞLAYACAKTIR, KIZ TAKIMLARININ ÖĞRETMENLERİNİN KURA ÇEKİMİNDE BULUNMALARI YALNIZ KIZ TAKIMLARININ MÜSABAKALARI SALI GÜNÜ BAŞLAYACAĞI İÇİN TAKIMLARINI PAZARTESİ GÜNÜ GETİRMELERİNE GEREK YOKTUR.
28.02.2019
SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 04-06.03.2019 TARİHLERİ ARASINDA YATAĞAN SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. İLETİŞİM İL TEMSİLCİSİ AHMET MURAT YENİCE 0505 312 3400
26.02.2019
FUTBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARININ SONUCUNDA YARI FİNALE KALAN TAKIMLARIMIZ 1. GRUP BİRİNCİSİ VEDAT TÜRKMEN ORTAOKULU İKİNCİSİ FETHİYE MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU 2. GRUP BİRİNCİSİ FETHİYE ŞEHİT FERAMİL KAYA ORTAOKULU İKİNCİSİ MARMARİS ORTAOKULU OLMUŞTUR. YARI FİNAL MÜSABAKALARI FİKSTÜR DOĞRULTUSUNDA DEVAM EDECEKTİR.
25.02.2019
27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ TEKNİK TOPLANTI SAATİ 13:00 OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR.
22.02.2019
MİNİKLER A - MİNİKLER B KATEGORİLERİ İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 26 ŞUBAT 2019 SALI GÜNÜ KÜÇÜKLER-YILDIZLAR VE GENÇLER KATEGORİLERİ İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 27 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAKTIR. YARIŞMALAR MENTEŞE SPOR SALONUNDA YAPILACAK OLUP, TEKNİK TOPLANTI SAATİ 10:30'DUR.
20.02.2019
RİTMİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI SAAT 10:00'DA YAPILACAKTIR.
20.02.2019
FUTBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ ÇEYREK FİNAL FİKSTÜRÜ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
20.02.2019
HOKEY KÜÇÜKLER-YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
20.02.2019
BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ FİNAL MÜSABAKALARI 25.02.2019 PAZARTESİ GÜNÜNE ALINMIŞTIR.
19.02.2019
ATATÜRK SPOR SALONU'NDAKİ TADİLAT NEDENİYLE BİLEK GÜREŞİ(YILDIZLAR-GENÇLER B VE GENÇLER A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 15.02.2019 CUMA GÜNÜ SAAT:10:00'DA MENTEŞE SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.
13.02.2019
 7  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret290204
Hava Durumu
Saat
Takvim