Anasayfa

2013- 2014 Eğitim Öğretim Yılı Futbol Katılım Listeleri belli oldu. Fikstür en kısa sürede yayınlanacaktır.
24.01.2014
2013- 2014 Eğitim Öğretim Yılı Yıldızlar Futsal Katılım Listesi belli oldu. Fikstür en kısa sürede yayınlanacaktır.
24.01.2014
Okullar arası Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları bugün oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi. Meslek Yüksek Okulu Salonu’nda oynanan karşılaşmalarda şampiyonluğu Bodrum Cumhuriyet Ortaokulu göğüsledi.MYO Salonu’nda oynanan zorlu karşılaşmada Bodrum Cumh. O.O rakibi Marmaris Özel Türk Koleji karşısında etkili bir oyun sergileyerek maçı 3-1 kazanmasını başardı. Aldığı bu galibiyetle şampiyonluğunu ilan eden Bodrum Cumh. O.O ilimizi Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarda temsil etmeyi hak kazandı.Derece elde eden Okul Takımlarımıza Kupaları, Madalyaları ve Başarı Belgeler'ini Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürümüz Sayın Nihat EKİNCİLER, Voleybol İl Temsilcimiz Sayın Ümit Zafer DOKUCU, İl Hakem Kurulu Sekreteri Halil İbrahim KELEŞ, Özel Türk Koleji Müdürü Sayın Ramazan KILIÇ, Dalaman Cumh. O.O Müdürü Sayın Turgay YILDIZHAN tarafından takdim edildi. Derece elde Takımlarımız şu şekilde gerçekleşti ;
22.01.2014
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte organize edilen 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları oynanan final maçlarıyla sona erdi. Muğla Atatürk Spor Salonu’nda oynanan ve 9 takımın mücadele ettiği basketbol müsabakasında Marmaris Halıcı Ahmet Urkay And.Lisesi ile Merkez Turgutreis And.Lisesi finalde karşı karşıya geldi. Final maçında gülen taraf, Turgutreis An.Lisesi'ni mağlup eden Halıcı Ahmet Urkay And.Lisesi oldu. Final Maçlarının ardından düzenlenen ödül töreninde, dereceye giren okullara ödülleri törenle verildi. Basketbol turnuvası maçlarına, okul öğrencileri ve aileler büyük ilgi gösterirken, maçlar oldukça renkli görüntülere sahne oldu.
21.01.2014
2013-2014 Okul Sporları Yıldız Erkek ve Kızlar Basketbol İl Birinciliği Atatürk Spor Salonu'nda oynanan müsabakalar ile sona erdi. Okul Sporları Basketbol Yıldız Erkek ve Kızlar kategorisinde oynanan çekişmeli müsabakalar sonrasında Muğla Şampiyonu Yıldız Erkelerde Bodrum Mahinur Cemal Uslu O.O, Yıldız Kızlarda ise Datça Yılmazlar O.O oldular. Müsabakalar sonrasında okul takımlarına ödüllerini Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Sayın Nihat EKİNCİLER, Basketbol İl Temsilcimiz Sayın Alaaddin AKÇAM, Basın Halkla İlişkiler Müdürü Sayın İlker CÖMERT, Tesis Amirimiz Sayın Kemal PARTAL Dereceye giren takımlarımıza ödüllerini takdim ettiler. Şampiyon olan Takımlarımıza Türkiye Şampiyonaları Grup Elemelerinde Başarılar dileriz..
21.01.2014
Okullar arası Minikler Yıldızlar ve Gençler Judo turnuvası sona erdi. Genç sporcularımızın kıyasıya mücadele ettiği müsabakalar Meslek Yüksekokulu'nda şampiyonlara ödülleri verilerek sona erdi.
21.01.2014
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 2013-2014 eğitim öğretim yılı okul sporları Küçük Erkek Basketbol İl birinciliği müsabakaları Muğla Atatürk Kapalı Spor Salonunda oynanarak sona erdi.Nefeslerin kesildiği büyük finalde şampiyonluğu Datça Yılmazlar Ortaokulu oldu. Sporcuların büyük mücadelelerine sahne olan müsabakalar sonucunda dereceye giren okullara ödüllerini Gençlik Spor Şube Müdürü Sayın Nihat EKİNCİLER, Basketbol İl Temsilcimiz Sayın Alaaddin AKÇAM, Okul Sporları Koordinatörü Sayın Bekir YILDIZ verdiler.
21.01.2014
18-20 Ocak 2014 tarihleri arasında Marmaris'te düzenlenen Okul Sporları Gençler Masa Tenisi Grup birinciliği Müsabakaları sona erdi. Müsabakaya 32 İlin katılımıyla 128 sporcu dereceye girmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler.
21.01.2014
Okul Sporları Faaliyetleri programında yer alan Satranç İl Birinciliği yarışmaları 150 sporcunun kıyasıya mücadelesiyle sona erdi. Küçükler Yıldızlar ve Gençler kategorisinde dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Sayın Nihat EKİNCİLER Okul Sporları Koordinatörü Sayın Mehdi DUYAN ve Satranç İl Temsilcisi Sayın Mustafa BULUT verdiler. Sayın Nihat EKİNCİLER konuşmalarında Emeği geçen ; Sporcuların Eğitmenlerine, Hakemlere, Satranç İl Temsilcisine,Müsabaka görevlilerine ve Muğla Anadolu Öğretmen Lisesi'ne teşekkürlerini ifade ettiler. Başarılı olan sporculara Grup müsabakalarında da aynı başarıyı göstereceğini inandığını ifade etti.
17.01.2014
2013-2014 Eğitim-Öğretim yılına ait Okul Sporları Küçükler,Yıldızlar ve Gençler Kata-Kumite Müsabakaları 15 Ocak 2014 tarihinde Muğla Atatürk Karate Spor Salonunda yapıldı.Okul Sporları Karate Müsabakalarını yakından izleyen Türk Karatenin babası ve kurucusu Hakkı KOŞAR hocamız müsabakada dereceye giren sporculara ödüllerini vererek, müsabakalarda görev alan hakemlere,okul sporları koordinatörleri Mehdi DUYAN ve Bekir Sıddık Yıldız'a desteklerinden dolayı Spor Şube Müdürü Nihat EKİNCİLER ile İl Müdürümüz Bekir ÇEKER'e teşekkür etti.Bu tür organizasyonların sporcuların gelişimleri açısından önemli olduğunu vurguladı.Bizde Okul Sporları olarak Türk Karatesinin Babasına gelişlerinden ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.
16.01.2014
... 81 ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret306216
Hava Durumu
Saat
Takvim