Anasayfa

FUTSAL YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ LİNKTE YAYIMLANMIŞ OLUP MÜSABAKALAR BELİRTİLEN TARİHLERDE MENTEŞE SPOR SALONUNDA DOĞALGAZ DÖNÜŞÜMÜ YAPILMASI NEDENİYLE SALON KAPALI OLACAĞI İÇİN YATAĞAN SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR.
09.01.2019
KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI (MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR GENÇLER B-GENÇLER A KATEGORİLERİNDE) 14 OCAK PAZARTESİ GÜNÜ ATATÜRK SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI SAAT 09'00 DA BAŞLAYACAKTIR.
09.01.2019
İL GENELİNDE 10 OCAK'DA YAPILACAK DENEME SINAVI NEDENİYLE 10 OCAKTAKİ MÜSABAKALARIN MAÇ SAATLERİ VE SALONLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞ OLUP, GÜNCEL FİKSTÜR LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
08.01.2019
VOLEYBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
07.01.2019
VOLEYBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.
04.01.2019
HALTER GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 09 OCAK 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONU'NUN HALTER ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI SAATİ 10:00 İLETİŞİM HALTER ANTRENÖRÜ FATİH ÇAĞRI NAZİK 0541 479 10 08
02.01.2019
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN 03 - 07 OCAK 2019 TARİHLERİ ARASINDA OYNANACAK OLAN VOLEYBOL GENÇ A KIZLAR FİNAL GRUBU FİKSTÜRÜ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
31.12.2018
BASKETBOL YILDIZ KIZ İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ GÜNCELLENMİŞTİR.
31.12.2018
2018 - 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN 14 - 16 OCAK 2019 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN HENTBOL GENÇ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİNAL GRUBUNDA SALON DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİLMİŞTİR. FİNAL GRUBU MÜSABAKALARI KÖYCEĞİZ SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. GÜNCEL FİKSTÜR HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
27.12.2018
FUTSAL YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ ELEME VE FİNAL FİKSTÜRLERİ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.EXCEL TABLONUN ALT KISMINDA ELEME GRUPLARININ VE FİNAL GRUPLARININ FİKSTÜRLERİ BULUNMAKTADIR.YILDIZ ERKEKLERDE 1.BODRUM MİLAS GRUBU,2.DALAMAN ORTACA KÖYCEĞİZ MARMARİS GRUBU 3.MENTEŞE-YATAĞAN GRUBU,4. FETHİYE SEYDİKEMER GRUBU VE YILDIZ ERKEK FİNAL GRUBU,YILDIZ KIZ FİNAL GRUBU FİKSTÜRLERİ, GENÇ A ERKEK 1.BODRUM-MİLAS GRUBU, 2.ORTACA KÖYCEĞİZ MARMARİS DATÇA GRUBU 3.MENTEŞE GRUBU,4-FETHİYE SEYDİKEMER GRUBU, GENÇ A ERKEK FİNAL GRUBU VE GENÇ A KIZ FİNAL GRUBU FİKSTÜRLERİ BULUNMAKTADIR.
27.12.2018
... 10 ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret290204
Hava Durumu
Saat
Takvim