Anasayfa

DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN DİKKATİNE! GRUP, YARI FİNAL VE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE KATILACAK OKULLARIMIZIN DAHA ÖNCE www.muglaokulsporlari.org SAYFASINDAN ALMIŞ OLDUKLARI İL DIŞI KAFİLE ONAYLARININ YERİNE TALİMAT GEREĞİ ARTIK SPOR BİLGİ SİSTEMİNDE ESAME LİSTESİ SAYFASINDAN ALACAKLARI KAFİLE ONAYININ WORD FORMATINDA İNDİRİLİP GEREKLİ DÜZENLEMELER YAPILDIKTAN SONRA 4 NÜSHA OLARAK ISLAK İMZALI ŞEKİLDE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GETİRMELERİ ZORUNLUDUR. ANCAK İL İÇİ KAFİLE ONAYLARI YİNE AYNI ŞEKİLDE www.muglaokulsporlari.org SAYFASINDAN ÇIKARTILACAKTIR. GİTTİKLERİ İLLERDE HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞMAMALARI ADINA OKULLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.
17.01.2020
FUTBOL GENÇLER A KIZ VE ERKEK MÜSABAKALARINDA YARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI ORTAKÖY STADI YERİNE KÖTEKLİ SUNİ ÇİM YÜZEYLİ FUTBOL SAHASINA ALINMIŞTIR. TAKIMLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.
13.01.2020
RAFTİNG GRUP YARIŞMALARI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU! 2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI RAFTİNG SPOR DALI GRUP YARIŞMA AÇIKLAMALARI Önemli Not: İller mahalli yarışma düzenlemeyecektir. Grup yarışmalarına katılacak okul takımlarının katılım taahhütlerini Spor Bilgi Sistemi üzerinden kategorilere göre belirlenerek ilan edilen sonuç bildirim tarihlerine 07 ŞUBAT 2020 kadar sisteme girmeleri gerekmektedir. Mavi renkle boyanmış illerimiz Bingöl, Gri renkle boyanmış illerimiz ise Muğla (Dalaman) Grup Merkezinde yarışmalara katılacaktır. Yarışmalara katılmak için taahhütte bulunan okullarımızın sistem üzerinde oluşturulan Bingöl ve Muğla (Dalaman) Grup Merkezleri üzerinden alınmış esame listelerini sonuç bildirim tarihine kadar düzenlemeleri zorunludur. Yukarıda belirtilen şartları yerine getirmeyen okullar grup yarışmalarına katılamazlar. Okul takımlarının başvuru sayılarına göre Genel Müdürlük yarışmanın statüsünde değişiklik yapabilir.
09.01.2020
HENTBOL YILDIZ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ ÇEKİLEN TAKIMLAR NEDENİYLE GÜNCELLENEREK HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR. MÜSABAKALARA KATILACAK TAKIMLARIMIZIN DİKKATİNE!!!
08.01.2020
FUTSAL GENÇLER A ERKEK FİNAL GRUBU FİKSTÜRÜ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
07.01.2020
BASKETBOL GENÇLER A ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜNDE YARI FİNAL MAÇLARI GÜNCELLENEREK YAYIMLANMIŞTIR
03.01.2020
FUTBOL GENÇLER A KIZLAR MÜSABAKALARINDA ÇEKİLEN TAKIMLARIN OLMASI SEBEBİYLE, FUTBOL GENÇLER A ERKEK MÜSABAKALARINDA İSE KIZ TAKIMLARININ ÇEKİLMESİNDEN DOLAYI TARİH VE SAAT DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞ OLUP GÜNCEL FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
02.01.2020
HENTBOL GENÇ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
30.12.2019
FUTBOL GENÇ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
30.12.2019
FUTSAL GENÇ ERKEKLER VE KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRLERİ HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
30.12.2019
 1  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret306223
Hava Durumu
Saat
Takvim