Anasayfa

BAKANLIĞIMIZIN YAPMIŞ OLDUĞU AÇIKLAMALAR ÜZERİNE İLİMİZDE DEVAM EDEN FUTSAL YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VE 13 MART 2020 CUMA (BUGÜN) DÜZENLENECEK OLAN WUSHU İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE 16 MART 2020 TARİHİNDEN İTİBAREN YENİ BİR AÇIKLAMA GELENE KADAR İLÇE ELEMELERİ, İL BİRİNCİLİKLERİ, GRUP BİRİNCİLİKLERİ VE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI DURDURULMUŞTUR. YENİ GELİŞMELER OLDUKÇA DUYURULARIN WEB SAYFAMIZDAN VE WHATSAPP GRUBUMUZDAN PAYLAŞILACAĞI OKULLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.
13.03.2020
13 MART 2020 CUMA GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONUMUZDA OYNANACAK MAÇLAR ANALİG TAEKWONDO GRUP MÜSABAKALARI OLMASI SEBEBİYLE BİR GÜNLÜĞÜNE YATAĞAN İLÇEMİZE ALINMIŞTIR. MAÇLARIN SAATLERİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR OKULLARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.
11.03.2020
ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLER KATEGORİSİNDE 23 MART 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 11:00'DE DÜZENLENECEKTİR. KATILACAK OKULLARIN YARIŞMA ESAME LİSTELERİNİ 17 MART 2020 SALI GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR muhammed.say@gsb.gov.tr ADRESİNE TAKIM YA DA FERDİ OLARAK KATILACAKLARINI BELİRTEREK GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. DETAYLI BİLGİ İÇİN MUHAMMED SAY TELEFON NUMARASI 05056665055
11.03.2020
FLOOR CURLİNG İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 17 MART 2020 SALI GÜNÜ GENÇLER, 18 VE 20 MART 2020 GÜNLERİ YILDIZLAR OLARAK DÜZENLENECEKTİR. MÜSABAKALAR KÖYCEĞİZ SPOR SALONUNDA SAAT 10:00'DA BAŞLAYACAKTIR.
10.03.2020
HOKEY GENÇ KIZ VE ERKEK MÜSABAKALARI FİKSTÜRÜ HABERİN İÇERİĞİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
09.03.2020
KANO KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI 26 MART 2020 PERŞEMBE GÜNÜ KÖYCEĞİZ SU SPORLARI KAMP EĞİTİM MERKEZİNDE SAAT 09:30'DA DÜZENLENECEKTİR. YARIŞMAYA KATILACAK OKULLARIN SİSTEMDEN ALMIŞ OLDUKLARI ESAME LİSTELERİNİ 20 MART 2020 CUMA GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR emre.fenercioglu@gsb.gov.tr ADRESİNE MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.
09.03.2020
RİTMİK CİMNASTİK MİNİKLER A, MİNİKLER B, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 12 MART 2020 PERŞEMBE GÜNÜ ATATÜRK SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. YARIŞMALARIN TEKNİK TOPLANTISI SAAT 10:00'DA YAPILACAKTIR. YARIŞMALARA KATILACAK OKULLARIN 9 MART 2020 PAZARTESİ MESAİ BİTİMİNE KADAR emre.fenercioglu@gsb.gov.tr ADRESİNE ESAME LİSTELERİNİ TAKIM YA DA FERDİ OLDUĞUNU BELİRTEREK MAİL ATMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.
04.03.2020
WUSHU İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 13 MART 2020 CUMA GÜNÜ SAAT 13:00'DA BODRUM WUSHU SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. YARIŞMALARA KATILACAK OKULLARIMIZIN ESAME LİSTELERİ VE LİSANSLARIYLA BİRLİKTE GELMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. DETAYLI BİLGİ İÇİN WUSHU İL TEMSİLCİSİ ALİ TOP TELEFON NUMARASI: 05325667279
03.03.2020
FUTSAL YILDIZLAR KIZ VE ERKEK MÜSABAKALARI FİKSTÜRÜ HABERİN İÇERİĞİNDE YAYIMLANMIŞTIR.
03.03.2020
RİTMİK CİMNASTİK MİNİKLER A, MİNİKLER B, KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 12 MART 2020 PERŞEMBE GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONUNDA DÜZENLENECEKTİR. YARIŞMALARIN TEKNİK TOPLANTISI SAAT 10:00'DA YAPILACAKTIR. YARIŞMALARA KATILACAK OKULLARIN 9 MART 2020 PAZARTESİ MESAİ BİTİMİNE KADAR emre.fenercioglu@gsb.gov.tr ADRESİNE ESAME LİSTELERİNİ TAKIM YA DA FERDİ OLDUĞUNU BELİRTEREK MAİL ATMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.
02.03.2020
 1  ...
2012-2013 Eğitim-Öğretim yılına ait Gençler Badminton,Eskrim,Hentbol,Masa Tenisi ve Voleybol Branşlarımızın okul katılım listesi belli olmuştur.Söz konusu branşlarla ile ilgili fikstür çekimi en kısa zamanda sitemizde yayınlanacaktır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret327729
Hava Durumu
Saat
Takvim